AEROKLUB Lučenec, oficiálna stránka

verzia pre tlačMETAR LZLU

(640x360) 112 299 bytes    Oznam na webe SHMU:

"V súlade s podmienkami stanovenými v platnom poverení Slovenského hydrometeorologického ústavu vydanom Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, bolo 31.12.2012 ukončené vykonávanie leteckých meteorologických pozorovaní na letiskách LZKC, LZLU, LZNI a LZPE. Z tohto dôvodu nie sú správy METAR z týchto letísk od 1.1.2013 k dispozícii."

Preto som s dovolením majiteľa a prevádkovateľa webu meteolc.sk pána Martina Z. pridal link na aktuálne počasie v Lučenci www.meteolc.sk. Jedná sa síce o súkromnú meteo sondu umiestnenú na vyškovej budove na sídlisku Rúbanisko, ale dáta sú snímane profesionálnou technikou Vantage Pro 2 ! Všetky informácie a údaje, ktoré sú dostupné užívateľom tejto webovej stránky meteolc.sk, sú len informatívne a nemôžu z nich byť vyvodené žiadne právne dôsledky, Meteolc.sk nenesie zodpovednosť za presnosť a úplnosť podávaných informácií.
    Všetky informácie, texty a elektronické obrázky, ktoré obsahuje server http://www.meteolc.sk sú duševným vlastníctvom pána Martina Z. a nesmú byť reprodukované alebo použité iným spôsobom, ako pre vlastnú potrebu, bez jeho súhlasu nesmú byť ďalej prelinkované.
    Viac informácií získate na emailovej adrese: meteolc@meteolc.sk

autor: pista 26.01.2013 [13:23]

www.skyservice.sk

prístupy